Salon

Sklep stacjonarny

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Soboty: NIECZYNNE
Konotopa, ul. Piwna 1, 05-850 Jawczyce

https://goo.gl/maps/GiDKjVp8eCtNdjCy8

Od listopada 2022 zapraszamy Państwa do naszego nowego Salonu znajdującego się na granicy Warszawy, przy węźle Konotopa. Nowa siedziba naszego sklepu to 350 m2 powierzchni łączącej salon stacjonarny i sklep internetowy. Bliskość autostrady A2 oraz tras ekspresowych S2 i S8 zapewnia wygodny dojazd z Warszawy i okolic, doskonałe połączenie od strony Ożarowa Mazowieckiego (zjazd vis a vis giełdy Bronisze) oraz od strony Warszawa Ursus i Piastowa.

Sklep mieści się na parterze, na miejscu szeroki wykostkowany parking dla Klientów przy samym sklepie, toaleta w sklepie przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy.

Nasz Salon to połączenie najatrakcyjniejszych cen sklepu internetowego ze stacjonarną ekspozycją dla Klientów chcących obejrzeć produkty, sprawdzić ich jakość i wykończenie oraz chcących skorzystać z fachowej porady.

Przygotowaliśmy ekspozycję najbardziej popularnych i poszukiwanych produktów do łazienki i kuchni. Oferujemy bogaty asortyment armatury i ceramiki sanitarnej, umywalek, wanien, brodzików, kabin prysznicowych, odpływów liniowych, stelaży i przycisków WC, akcesoriów łazienkowych. Zapraszamy do obejrzenia baterii kuchennych i zlewozmywaków w szerokiej gamie kształtów, kolorów i materiałów.

Na miejscu mogą się Państwo zapoznać pełnym wachlarzem próbek wielu Producentów, na żywo zobaczyć kolory i materiały.

Zapewniamy fachową poradę, pomoc w wyborze produktów oraz dobranie produktów kompatybilnych. W przypadku trudniejszych realizacji doradzimy w wyborze produktów na wymiar.

Dostępne metody płatności:

- gotówka

- karta

- BLIK

- przelew na konto (środki muszą być zaksięgowane na naszym koncie w momencie odbioru)

Klienci naszego sklepu internetowego mogą odebrać towar zamówiony online w Salonie, bez ponoszenia kosztów transportu.

W naszej ofercie pojawiły się grzejniki ozdobne pokojowe i łazienkowe dostępne w kolorach z palety RAL oraz w kolorach i wykończeniu strukturalnym.