Blog

30 września 2021

Firma Blanco ma w swojej ofercie zlewozmywaki z unikatowym modelem korków odpływowych Blanco InFino, które w doskonały sposób łączą w sobie elegancki i nowoczesny wygląd z innowacyjną i przemyślaną koncepcją obsługi.

Czytaj więcej
16 czerwca 2021

Niezwykłe, unikatowe, niepowtarzalne – tymi słowami można opisać zlewozmywaki z najnowszej kolekcji BLACK EDITION niemieckiego producenta Blanco. Połączenie pięknej głębokiej czerni kompozytu Silgranit z matowymi czarnymi elementami funkcjonalnymi sprawią, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Czytaj więcej
12 marca 2021

BLANCO Dark Steel: Innowacyjny materiał zlewozmywaków ze stali nierdzewnej w efektownym, eleganckim ciemnoszarym kolorze

Czytaj więcej
30 grudnia 2020

Zlewozmywak to podstawowy element wyposażenia każdej kuchni. Na co zwrócić uwagę, aby był nie tylko piękny, ale również idealnie dopasowany do naszych potrzeb?

Czytaj więcej
29 września 2020

Bijący rekordy popularności w ostatnich latach styl skandynawski zaczyna powoli odchodzić do lamusa. Czy modern farmhouse zostanie jego następcą?

Czytaj więcej
25 czerwca 2020

Na taki kolor czekaliśmy od dawna – piękna głęboka czerń bez dodatków opalizujących – idealnie wpasowuje się w obecne trendy.

Czytaj więcej
30 marca 2020

Czas wiosennych zmian rozpoczęty - kto ma ochotę na nowo zaczarować swoją kuchnię?

Czytaj więcej
23 grudnia 2019

Akcesoria do zlewozmywaków czyli krótkie podsumowanie na co jeszcze należy zwrócić uwagę przy zakupie zlewu. 

Podczas projektowania kuchni wiele uwagi poświęcamy wyborowi odpowiedniego zlewozmywaka. Musi on pasować stylistycznie do wystroju wnętrza, współgrać kolorystycznie z innymi elementami kuchni i być odpowiedniej wielkości. Ważne jest również, żeby wybrany zlewozmywak był jak najbardziej ergonomiczny i ułatwiał wykonywanie codziennych czynności w kuchni.

Czytaj więcej
30 września 2019

Zanieczyszczenie plastikiem to globalny problem. Bardzo możliwe, że do 2050 roku w morzach i oceanach będzie więcej plastiku niż ryb. Problem ten dostrzega na szczęście coraz więcej osób, które starają się wprowadzać w codziennym życiu rozwiązania zmniejszające ilość plastikowych opakowań. Podczas segregacji śmieci zauważamy, że do pojemników na tworzywa sztuczne trafia ogromna ilość butelek po wodzie, to one w głównej mierze zapełniają żółte pojemniki. Czy naprawdę musimy kupować wodę w sklepie? Według niemieckich uczonych woda przechowywana w plastikowych opakowaniach może być skażona substancjami wpływającymi m.in. na problemy z układem hormonalnym. Poza tym woda butelkowana jest 300 razy bardziej szkodliwa i 500 razy droższa od zwykłej wody z kranu. Może więc zamiast butelek, warto postawić na kranówkę?

Czytaj więcej
2 sierpnia 2019

Planując przestrzeń w łazience - szczególnie tej o mniejszych wymiarach - często musimy iść na kompromis i z czegoś zrezygnować. Ograniczona powierzchnia zmusza nas do podjęcia decyzji - wanna czy prysznic? Co wybrać jeśli  dom zamieszkuja miłośnicy obu tych rozwiązań? Co zrobić jeśli nasza łazienka jest tak mała, że montaż kabiny prysznicowej zabrałby nam większość przestrzeni i pozbawił swobody w poruszaniu się w niej? Z pomocą przychodzi nam niemiecki producent kabin prysznicowych firma KERMI. Już od sierpnia 2019 dostępne są składane kabiny Liga U-kształtna.

Czytaj więcej