INFOSTREFA

30 grudnia 2022

Nowoczesne baterie kuchenne to nie tylko urządzenia dostarczające wodę, przyjrzyj się im dokładniej a zobaczysz, że kryją w sobie o wiele więcej możliwości

Czytaj więcej
29 września 2022

Baterie kuchenne z funkcją filtrowania wody to czysta i smaczna woda prosto z kranu, którą możemy się cieszyć każdego dnia, a dodatkowo ekologiczne rozwiązanie pozwalające na znaczną redukcję ilości produkowanego plastiku.

Czytaj więcej
21 czerwca 2022

Jasne, lekkie, delikatne, satynowe  – takie jest właśnie złoto w bateriach i dodatkach firmy BLANCO w nowej odsłonie Satin GOLD.

Czytaj więcej
28 marca 2022

Rozdrabniacze InSinkErator to funkcjonalne i ekologiczne rozwiązanie, które odmieni Twoją codzinność w kuchni.

Czytaj więcej
30 grudnia 2021

Spersonalizowany zestaw Blanco UNIT sprawi, że obowiązki w kuchni staną się przyjemnością. Wybierz zestaw, który będzie cieszył swoim wyglądem i funkcjonalnością.

Czytaj więcej
30 września 2021

Firma Blanco ma w swojej ofercie zlewozmywaki z unikatowym modelem korków odpływowych Blanco InFino, które w doskonały sposób łączą w sobie elegancki i nowoczesny wygląd z innowacyjną i przemyślaną koncepcją obsługi.

Czytaj więcej
16 czerwca 2021

Niezwykłe, unikatowe, niepowtarzalne – tymi słowami można opisać zlewozmywaki z najnowszej kolekcji BLACK EDITION niemieckiego producenta Blanco. Połączenie pięknej głębokiej czerni kompozytu Silgranit z matowymi czarnymi elementami funkcjonalnymi sprawią, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Czytaj więcej
12 marca 2021

BLANCO Dark Steel: Innowacyjny materiał zlewozmywaków ze stali nierdzewnej w efektownym, eleganckim ciemnoszarym kolorze

Czytaj więcej
30 grudnia 2020

Zlewozmywak to podstawowy element wyposażenia każdej kuchni. Na co zwrócić uwagę, aby był nie tylko piękny, ale również idealnie dopasowany do naszych potrzeb?

Czytaj więcej
29 września 2020

Bijący rekordy popularności w ostatnich latach styl skandynawski zaczyna powoli odchodzić do lamusa. Czy modern farmhouse zostanie jego następcą?

Czytaj więcej